درب فلزی حیاط که به صورت هوشمند هنگام ورود مهمان باز می شود

دستکاری یا شکستن درب فلزی حیاط بسیار سخت تر از درهای چوبی است و از دسترسی غیرمجاز و ناخواسته به داخل ساختمان جلوگیری می کند.
درب فلزی حیاط نیز اغلب مقاوم در برابر مواد شیمیایی و ضد گلوله هستند، در حالی که درب های چوبی و فایبرگلاس این گونه نیستند.
بسیاری از ویژگی‌های برتر درب‌های فولادی در محیط‌هایی با بارش و دمای بالا بسیار مفید هستند، آنها حتی دوستدار محیط زیست هستند، زیرا 100٪ قابل بازیافت هستند.

با توجه به علاقه‌های زیادی به درب فلزی حیاط کارایی هزینه، آرامش خاطر و دوام جای تعجب نیست که بازار آنها همچنان در حال رشد باشد.

درب

درب‌های فولادی همراه با پرایمر کارخانه‌ای عرضه می‌شوند که برای رنگ‌آمیزی دستی با قلم مو یا تفنگ اسپری آماده است.

برخی دیگر دارای یک لایه وینیل PVC اضافی هستند که به پوست فولادی چسبیده است که به درب ظاهر یا رنگ خاصی می دهد، معمولاً چوبی، لازم به ذکر است که اگر بعداً تصمیم بگیرید که رنگ دیگری می خواهید رنگ این لایه های وینیل پی وی سی سخت است.

فولاد رسانای خوبی برای گرما و سرما است اما مواد اصلی درب های فولادی به عنوان یک مانع حرارتی عمل می کند.
درب های فولادی از نظر عایق حرارتی پنج برابر بهتر از سایر درب های مصنوعی و چوبی هستند.

در بیشتر شرایط، درب‌های فولادی با در نظر گرفتن درجه مقاومت در برابر آتش ساخته می‌شوند، اگرچه ممکن است توجه داشت که همه درب‌های فلزی دارای درجه‌بندی مقاوم در برابر آتش نیستند.
به طور کلی، درب های فولادی ضد حریق دارای امتیاز آتش 20 دقیقه ای هستند، در یک مشکل آتش سوزی، آنها می توانند سطوح گرمای خطرناک را تا 20 دقیقه تحمل کنند و به ساکنان ساختمان فرصت کافی برای رسیدن به ایمنی را می دهند.
سازنده درب فلزی هر درب فولادی را با برچسبی با درجه حریق طراحی می‌کند که نشان می‌دهد تا چه مدت در احتمال آتش‌سوزی می‌ماند.